20190103-TheGym-_DSC4250-Edit.jpg

Kevin Brenner
kevin.brenner.002@gmail.com
Tel +372 58751491

- Toitumine ( k.a taimetoitlus)
- Ringtreening (soovijate olemasolul)
- Treeningud alles alustajale (baasteadmised treeningust, toitumisest)
- Treening oma keharaskusega (võimlemine, street-workout)
- Treeningud edasijõudnutele (treeningtsüklite programmeerimine, platoode ületamine, tehnika korrigeerimine)
- Treeningprogrammid ( absoluutne jõud, lihasehitus, üldkehaline ettevalmistus, lihasvastupidavus, plahvatuslik jõud, venitamine, jõuelemendid keharaskusega treenides )
- Konsultatsioonid (ajaplaneerimine, eesmärkide püstitamine ja nendeni jõudmine, treeningsagedus, uni – ja puhkeaeg, vaimne tervis)

 

Spordiga on Kevin tegelenud maast-madalast ja katsetanud erinevaid spordialasi alates pallimängudest lõpetades kergejõustikuga. Viimased 6 aastat on Kevin agaralt tegutsenud jõusaalis praktiseerides erinevaid suundasi (massi- ja jõu kasvatamine, üldekehaline ettevalmistus, intrervalltreeningud, klassikaline tõstmine jpm). Jõusaalitreeninguid ühendab ta paralleelselt võimlemisega, mis toetab keha arengut teisest küljest (venivus, staatilised elemendid, kätelseisud, akrobaatilised elemendid jms). Ta ei ole kunagi tahtnud püsida kindlates ja paika pandud piirides, kuna inimese keha on loodud sooritama sadu erinevaid lihtsamaid ja raskemaid ülesandeid – sellepärast on tema jaoks alati olnud võtmesõnaks mitmekülgsus. Võrdväärselt treeningule paneb ta ka rõhku nii korrektsele toitumisele kui ka vaimsele tervisele (toimetulek stressiga, motivatsiooni puudumine, vigastusted, rutiin). Tema eesmärgiks on aidata inimestel olla parim versioon iseendast ning ta usub, et tugev füüsiline ja vaimne tervis tagab suutlikkuse saavutada suuremaid eesmärke ka muudel elualadel. Kevin õpib Tallinna Ülikoolis kehakultuuri erialal. 

Keeled: eesti, inglise

 


20190103-TheGym-_DSC4238-Edit123.jpg

Kirsti Vaikla
kirsti.vaikla@gmail.com
+372 53446778

- Toitumisnõustamine
- Treeningud algajatele (baasteadmised harjutuste tehnikast ning toitumisest)
- Treening keharaskusega
- Jõutreening
- Kaalulangetamine
- Ringtreening või väikegrupi treening (soovijate olemasolul)
- Nõustamine (eesmärkide defineerimine ja püstitamine, vaimne tervis) 

Kirsti on kvalifitseeritud personaaltreener ning litsentsi omandanud  IPT Eesti koolitusest. Edaspidi täiendab end jooksvalt erialastel koolitustel. Samuti on Kirsti lõpetanud Tallinna Tehnikaülikoolis bakalaureuseõppe geenitehnoloogia erialal, kus tegeles lähemalt inimkeha protsesside uurimisega molekulaarsel tasandil. Inimese tervist puudutavad küsimused on alati olnud Kirsti üheks suurimaks huviks. Aidata kõigil olla ning liikuda enda parima versioonini. Leida tasakaal ning näidata, et enda keha ja tervise eest hoolitsemine on oluline. Seejuures jagada piisavaid teadmisi, motivatsiooni ning indu teistele võtta tervis endi kätesse. Näidata, et tegemist ei ole millegi saavutamatuga ning kõik on võimalik! Täisväärtuslik, terve ning õnnelik elu - püüdleme koos selle poole! Olen siin selleks, et Sind oma teekonnal aidata. Aitan Sul viia sisse muudatused praeguses elustiilis, panna paika just Sinu eesmärkidest lähtuva plaani ning parandada enda tervist ning üldfüüsilist vormi. Ootan kõiki nii treeningutega alustajaid kui juba treenivaid inimesi, kes soovivad abi!

Keeled: eesti, inglise


_DSC0051.jpg

Tarmo Rattassep
tarmo.rattassep@gmail.com
+372 56450520

- Toitumisnõustamine
- Treeningud algajatele (baasteadmised harjutuste tehnikast ning toitumisest)
- Treening keharaskusega
- Jõutreening
- Kaalulangetamine
- Ringtreening või väikegrupi treening (soovijate olemasolul)
- Nõustamine (eesmärkide välja selgitamine ning kaardistamine)

Tarmo on lapsest saadik proovinud ning katsetanud erinevaid spordialasid, alustades jalgpalliga lõpetades kergejõustikuga. Trotsides erinevaid spordiga seotud valdkondi, leidis ta endale selle ainuõige- armastus jõutrenni ning  rühmatreeningute juhendamise vastu. Tarmo on alates 2016. aastast sertifitseeritud LesMills BodyPump instruktor ning peagi liitumas ka tasemele Advanced BodyPump juhendamise alal. Aastast 2018 on Tarmo ka kvalifitseeritud personaaltreener ning läbinud IPT Eesti kursuse, saades täieõigusliku litsentsi. 2019 aastal liitub Tarmo ka FAF (Fitness Academy of Finland) ridadesse, et end veelgi enam harida personaaltreenerina olemisel. 

Minu soov on aidata inimesi aktiivsele eluviisile, arendada nende üldfüüsilist vastupidavust ja jõunäitajaid. Kindlasti on minu  jaoks väga oluline, et inimestel oleks hea tunne peale igat treeningut, olgu see rühmatrenn või individuaalne personaaltreening. Tahan aidata inimestel saavutada nende eesmärgid ja tõestada, et kui tõesti tahta ning pingutada, saab ta hakkama võimsate tegudega! Alati on lihtsam alustada, kui on keegi, kes motiveerib, toetab ning annab nõu- olen Sulle siin selleks olemas, et see esimene samm koos ületada! Mitte kunagi ei ole liiga hilja ja teha see esimene suur samm parema “mina” poole.

Keeled: eesti, inglise