20190103-TheGym-_DSC4250-Edit.jpg

Kevin Brenner
kevin.brenner.002@gmail.com
Tel +372 58751491

- Toitumine ( k.a taimetoitlus)
- Ringtreening (soovijate olemasolul)
- Treeningud alles alustajale (baasteadmised treeningust, toitumisest)
- Treening oma keharaskusega (võimlemine, street-workout)
- Treeningud edasijõudnutele (treeningtsüklite programmeerimine, platoode ületamine, tehnika korrigeerimine)
- Treeningprogrammid ( absoluutne jõud, lihasehitus, üldkehaline ettevalmistus, lihasvastupidavus, plahvatuslik jõud, venitamine, jõuelemendid keharaskusega treenides )
- Konsultatsioonid (ajaplaneerimine, eesmärkide püstitamine ja nendeni jõudmine, treeningsagedus, uni – ja puhkeaeg, vaimne tervis)

 

Spordiga on Kevin tegelenud maast-madalast ja katsetanud erinevaid spordialasi alates pallimängudest lõpetades kergejõustikuga. Viimased 6 aastat on Kevin agaralt tegutsenud jõusaalis praktiseerides erinevaid suundasi (massi- ja jõu kasvatamine, üldekehaline ettevalmistus, intrervalltreeningud, klassikaline tõstmine jpm). Jõusaalitreeninguid ühendab ta paralleelselt võimlemisega, mis toetab keha arengut teisest küljest (venivus, staatilised elemendid, kätelseisud, akrobaatilised elemendid jms). Ta ei ole kunagi tahtnud püsida kindlates ja paika pandud piirides, kuna inimese keha on loodud sooritama sadu erinevaid lihtsamaid ja raskemaid ülesandeid – sellepärast on tema jaoks alati olnud võtmesõnaks mitmekülgsus. Võrdväärselt treeningule paneb ta ka rõhku nii korrektsele toitumisele kui ka vaimsele tervisele (toimetulek stressiga, motivatsiooni puudumine, vigastusted, rutiin). Tema eesmärgiks on aidata inimestel olla parim versioon iseendast ning ta usub, et tugev füüsiline ja vaimne tervis tagab suutlikkuse saavutada suuremaid eesmärke ka muudel elualadel. Kevin õpib Tallinna Ülikoolis kehakultuuri erialal. 

Keeled: eesti, inglise

 


20190103-TheGym-_DSC4270-Edit.jpg

Mari-Liis Väli
vali.mariliis@gmail.com
Tel. +372 53451065

- Toitumisnõustamine (taimne toitumine, funktsionaalne toitumine, personaalsed toitumiskavad)
- Kaalulangetamine
- Jõutreening
- Treening alles alustajale
- Treening keharaskusega
- Grupitreeningud (soovijate olemasolul)

Mari-Liis on kvalifitseeritud personaaltreener, oma kutse on ta omandanud IPT koolitustest. Samuti õpib Annely Sootsi Tervisekoolis toitumisterapeudiks ning Tallinna Tervisehoiu Kõrgkoolis õendust. Liikumine ning tervislik elustiil on Mari-Liisi suurimaid kiresid ning armastab aidata ka teisi sellel teemal. Tema jaoks on imeline kuidas inimese keha saab treeningutega muuta ning vormida aina kaunimaks ja kaunimaks. Mari-Liis on väga õpihimuline ning pidevalt harib ennast tervise ning liikumis teemadel, et aidata veel paremini saavutada püstitatud eesmärke. Tule ning saavuta oma suured eesmärgid koos Mari-Liisiga. Tema aitab sul leida kõige õigemad ja meeldivamad harjutused ning muuta sinu toidulaua veelgi maitsvamaks ja tervislikumaks. Koos kaunimaks, tervemaks ja tugevamaks! Jäädavalt!

Keeled: eesti, inglise


20190103-TheGym-_DSC4238-Edit123.jpg

Kirsti Vaikla
kirsti.vaikla@gmail.com
+372 53446778

- Toitumisnõustamine
- Treeningud algajatele (baasteadmised harjutuste tehnikast ning toitumisest)
- Treening keharaskusega
- Jõutreening
- Kaalulangetamine
- Ringtreening või väikegrupi treening (soovijate olemasolul)
- Nõustamine (eesmärkide defineerimine ja püstitamine, vaimne tervis) 

Kirsti on kvalifitseeritud personaaltreener ning litsentsi omandanud  IPT Eesti koolitusest. Edaspidi täiendab end jooksvalt erialastel koolitustel. Samuti on Kirsti lõpetanud Tallinna Tehnikaülikoolis bakalaureuseõppe geenitehnoloogia erialal, kus tegeles lähemalt inimkeha protsesside uurimisega molekulaarsel tasandil. Inimese tervist puudutavad küsimused on alati olnud Kirsti üheks suurimaks huviks. Aidata kõigil olla ning liikuda enda parima versioonini. Leida tasakaal ning näidata, et enda keha ja tervise eest hoolitsemine on oluline. Seejuures jagada piisavaid teadmisi, motivatsiooni ning indu teistele võtta tervis endi kätesse. Näidata, et tegemist ei ole millegi saavutamatuga ning kõik on võimalik! Täisväärtuslik, terve ning õnnelik elu - püüdleme koos selle poole! Olen siin selleks, et Sind oma teekonnal aidata. Aitan Sul viia sisse muudatused praeguses elustiilis, panna paika just Sinu eesmärkidest lähtuva plaani ning parandada enda tervist ning üldfüüsilist vormi. Ootan kõiki nii treeningutega alustajaid kui juba treenivaid inimesi, kes soovivad abi!

Keeled: eesti, inglise