aka_treener_kutt.jpg

Kevin Brenner
kevin.brenner.002@gmail.com
Tel +372 58751491

- Toitumine ( k.a taimetoitlus)
- Ringtreening (soovijate olemasolul)
- Treeningud alles alustajale (baasteadmised treeningust, toitumisest)
- Treening oma keharaskusega (võimlemine, street-workout)
- Treeningud edasijõudnutele (treeningtsüklite programmeerimine, platoode ületamine, tehnika korrigeerimine)
- Treeningprogrammid ( absoluutne jõud, lihasehitus, üldkehaline ettevalmistus, lihasvastupidavus, plahvatuslik jõud, venitamine, jõuelemendid keharaskusega treenides )
- Konsultatsioonid (ajaplaneerimine, eesmärkide püstitamine ja nendeni jõudmine, treeningsagedus, uni – ja puhkeaeg, vaimne tervis)

 

Spordiga on Kevin tegelenud maast-madalast ja katsetanud erinevaid spordialasi alates pallimängudest lõpetades kergejõustikuga. Viimased 6 aastat on Kevin agaralt tegutsenud jõusaalis praktiseerides erinevaid suundasi (massi- ja jõu kasvatamine, üldekehaline ettevalmistus, intrervalltreeningud, klassikaline tõstmine jpm). Jõusaalitreeninguid ühendab ta paralleelselt võimlemisega, mis toetab keha arengut teisest küljest (venivus, staatilised elemendid, kätelseisud, akrobaatilised elemendid jms). Ta ei ole kunagi tahtnud püsida kindlates ja paika pandud piirides, kuna inimese keha on loodud sooritama sadu erinevaid lihtsamaid ja raskemaid ülesandeid – sellepärast on tema jaoks alati olnud võtmesõnaks mitmekülgsus. Võrdväärselt treeningule paneb ta ka rõhku nii korrektsele toitumisele kui ka vaimsele tervisele (toimetulek stressiga, motivatsiooni puudumine, vigastusted, rutiin). Tema eesmärgiks on aidata inimestel olla parim versioon iseendast ning ta usub, et tugev füüsiline ja vaimne tervis tagab suutlikkuse saavutada suuremaid eesmärke ka muudel elualadel. Kevin õpib Tallinna Ülikoolis kehakultuuri erialal. 

Keeled: eesti, inglise

 


aka_treener_tydruk.jpg

Kreete Suvi
kreete.suvi@gmail.com
Tel. +372 55985413

- Jõutreening
- Treening oma keharaskusega
- Kaalulangus
- Treeningud alles alustajale (baasteadmised jõusaali harjutuste tehnikast, baasteadmised toitumisest)
- Ringtreening või väikegrupi treening (soovijate olemasolul)
- Liikuvuse parandamine

Kreete on omandanud FAF Eesti personaaltreeneri koolituse litsensi ning edaspidi täiendab end jooksvalt erialastel koolitustel. Lisaks on Kreete lõpetanud Tallinna Ülikoolis Psühholoogia Instituudi bakalaureuseõppe, oma lõputöös keskendus ta tervisepsühholoogiale ja uuris tervisekäitumise seoseid stressi taseme ja enesehinnanguga. Liikumine on Kreete jaoks kogu elu väga oluline olnud, jõusaalitreeningutega tegeleb ta viiendat aastat.

Kreete usub, et liikumine aitab korrastada mõtteid, aitab leida enesekindlust selgust ja julgust, et igapäevaeluga edukalt toime tulla. Oled oodatud Kreete juurde trenni, kui kui oled valmis astuma sammu oma üldfüüsilise vormi parandamiseks. Tema trennidesse on oodatud alles jõusaalitreeningutega alustajad, trennimaailmaga tutvujad ning ka juba jõusaalis treenijad, kes soovivad eesmärgistada oma treeninguid, korrigeerida olemasolevat tehnikat, õppida midagi uut, langetada kaalu, parandada üldfüüsilist vormi ja arendada lihaseid. Treeningutes keskendub Kreete korrektsele sooritustehnikale ning individuaalsele lähenemisele.
Kreete usub, et parimad tulemused on saavutatavad, kui teadlik treening on põimitud üldise tervist toetava eluviisiga.

Keeled: eesti, inglise